Rozwody i spadki

Pamiętaj o zachowaniu równowagi w trudnej sytuacji

Aequam memento rebus in arduis servare mentem

Trudne sytuacje w życiu spotkać mogą każdego. Dobrze jest mieć wtedy wsparcie, także ze strony profesjonalnego pełnomocnika prawnego. Szczególnie może się ono przydać w momencie rozwodu. Jest on bardzo trudnym przeżyciem dla małżonków, dlatego warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy prawników naszej kancelarii, którzy poprowadzą sprawę rozwodową oraz zminimalizują Państwa udział w niej. Oprócz tego zajmą się wieloma dodatkowymi sprawami, które wynikną podczas rozwodu, np. podziałem majątku, prawem do opieki nad dziećmi, jak również ustaleniem wysokości świadczenia alimentacyjnego.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, przejście przez ten trudny moment w życiu będzie łatwiejsze. Dołożymy wszelkich starań, aby sprawa rozwodowa była sprawnie przeprowadzona. Zapewniamy także naszym Klientom pełną dyskrecję w czasie trwania sprawy oraz po jej zakończeniu.

Nasza Kancelaria zajmuje się także przeprowadzaniem postępowań związanych z otrzymaniem spadku. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno poradzić sobie ze wszystkimi obowiązkami związanymi z organizacją pogrzebu oraz z wypełnieniem wszystkich formalności, dlatego oferujemy Państwu pomoc prawną związaną z przyjęciem spadku. Klienci za naszą poradą będą mogli przyjąć go w najbardziej korzystny dla siebie sposób lub po prostu z niego zrezygnować. Przedstawimy Państwu w obu sytuacjach realny stan prawny i majątkowy spadku oraz konsekwencje podjęcia dalszych działań z nim związanych. Na każdym etapie naszej współpracy nasi specjaliści od prawa spadkowego będą do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą prawną.

Odwiedź nas