Klient instytucjonalny

Nikt nie jest odpowiednim sędzią we własnej sprawie

Nemo iudex in causa sua

Nasi prawnicy posłużą Państwu pomocą w przeprowadzaniu masowych postępowań e-sądowych w EPU i egzekucyjnych.

Jesteśmy doskonale zorganizowani w przedmiocie prowadzenia spraw w EPU (elektronicznym postępowaniu upominawczym) przed e-sądem na masową skalę. Posiadamy do tego odpowiednio przygotowany, dedykowany system informatyczny, dzięki któremu wszystkie procesy mogą być sprawnie przeprowadzona i to na każdym etapie postepowania.

Skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań, jakim jest e-sąd, pozwoli rozwiązać problem znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych form dochodzenia swoich praw. Dzięki temu, że wszelkie dokumenty są w formie elektronicznej, ich korespondencja pomiędzy naszą Kancelarią a Sądem jest znacznie szybsza i efektywniejsza. Postępowania prowadzone przez e-sąd pozwalają także zoptymalizować koszty pracy, obsługi korespondencji, koszty sądowe i koszty wynikające z pełnienia przez pełnomocnika zastępstwa procesowego.

Nasza Kancelaria, zajmie się zatem właściwym przygotowaniem dokumentów procesowych, skierowaniem ich do właściwego Sądu wraz z niezbędnym materiałem dowodowym. Po uzyskaniu prawomocnych orzeczeń, zajmujemy się także ich skierowaniem do przedegzekucyjnej windykacji, a tam gdzie to konieczne także do komornika.

Jeśli chcecie Państwo szybko i sprawnie otrzymać orzeczenie Sądu w masowych sprawach, to zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Przedstawimy Państwu cały proces postępowania wraz z  warunkami współpracy z nami.

Odwiedź nas