O nas

o nas

Witamy na stronie informacyjnej o Kancelarii Radców Prawnych Statima M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. komandytowa.

Naszą Kancelarię wyróżnia szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że to co robimy jest słuszne. Nasi Klienci mogą z nami czuć się bezpiecznie, ponieważ posiadamy z nimi stały kontakt, informując na bieżąco o postępach w prowadzonych sprawach. Posiadając Państwa pełnomocnictwo do reprezentacji w urzędach i sądach, godnie reprezentujemy naszych Klientów, mając zawsze na względzie ich dobro.

Na czele Kancelarii stoją jej wiodący Wspólnicy – Komplementariusze spółki Marcin Rogowski i Łukasz Sajdak są absolwentami wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowiach. Już jako aplikanci praktykowali zatrudniani w Kancelariach Prawnych. Po ukończeniu aplikacji wspólnie rozpoczęli działalność prawniczą w formie spółki cywilnej. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku  wraz ze wzrostem liczby i zaufania Klientów oraz dynamicznym rozwojem, wspólnicy rozpoczęli nową działaność pod szyldem Kancelaria Radców Prawnych Statima M.Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. z siedzibą w Katowicach przy ul. Warszawskiej.

Z czasem, systematycznie zwiększając liczbę zatrudnionych w Kancelarii prawników i aplikantów, w dotychczasowej lokalizacji siedziba spółki stawała się dla niej zbyt mała. W wyniku przeprowadzki na wiosnę 2012r. Kancelaria przeniosła swoją siedzibę do reprezentacyjnego budynku biurowego w centrum Katowic przy alei Wojciecha Korfantego.

Dziś możemy poszczycić się tym, że zaufało nam już wielu Klientów, wśród których są duże firmy i przedsiębiorstwa, jak również Klienci prywatni. Szczególnie cieszy nas to, że pomogliśmy już tak wielu osobom, które szukały porady prawnej oraz wsparcia w postępowaniu procesowym. Dla naszych Klientów przeprowadzamy również postępowania egzekucyjne, jak i masowe postępowania e-sądowe. Jesteśmy skuteczni w tym co robimy, ponieważ nigdy nie zostawiamy żadnych spraw bez rozwiązania. Pracujemy zawsze na najwyższym poziomie i cieszymy się z tego, że nasi Klienci to doceniają, prowadząc z nami stałą współpracę.

Kancelaria Radców Prawnych „Statima” M. Rogowski, Ł. Sajdak z powodzeniem prowadzi sprawy dla Klientów z takich miast jak: Białystok, Bydgoszcz, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Rybnik, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tychy, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Warunki współpracy z nami ustalamy w sposób indywidualny, ponieważ każda sprawa wymaga odmiennego nakładu pracy, co wynika z jej skomplikowania.

Odwiedź nas