Kancelaria Radców Prawnych "Statima" M.Rogowski, Ł.Sajdak Sp.k.

Aby uzyskać sukces, trzeba się do niego dobrze przygotować. Naszą Kancelarię wyróżnia szybkość działania, która wypływa z naszego doskonałego przygotowania. W pełni angażujemy się w realizację powierzonych nam zadań, przedstawiając korzystne rozwiązania, wskazując na ich słabe i mocne strony.

Profesjonalnie świadczona bieżąca i stała obsługa prawna

Przedsiębiorcom oferujemy stałą obsługę prawną w zakres której wchodzi, m.in.: bieżące opiniowanie oraz sporządzanie projektów umów plus udział w negocjacjach treści takich umów i plus profesjonalną pomoc prawną w prowadzeniu biznesu. Nasza Kancelaria otwarta jest na różnorodne formy współpracy.

Ustawa Prawo Zamówień Publicznych

Dobre przygotowanie prawne przydaje się zawsze podczas zdobywania kolejnych kontraktow. Jeśli zaś powierzycie Państwo przygotowanie swojej oferty naszym specjalistom to z pewnością przejście przez wszystkie, trudne etapy postępowania o udzielenie zamówienia stanie się dla Państwa przyjemnością.

Profesjonalne Zastępstwo Procesowe

Szczególnie cieszy nas to, że pomogliśmy już tak wielu osobom, które szukały pomocy oraz wsparcia w postępowaniu procesowym. Pracujemy zawsze na najwyższym poziomie i cieszymy się, że nasi Klienci wiedzą o tym i potrafią to docenić, przekazując nam swoje kolejne sprawy czy też polecając nas innym.

» Kontakt

Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktu, po otrzymaniu wiadomości niezwłocznie się skontaktujemy.

Napisz

» Klient masowy B2C

Klient instytucjionalny posiadający dłużników o charakterze masowym. E-sąd i egzekucje.

Zobacz

» Zakres naszych usług

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami z zakresu prawa, jak również audytu due diligence.

Poznaj

Witamy na stronie informacyjnej o Kancelarii Radców Prawnych Statima M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. komandytowa

Naszą Kancelarię wyróżnia szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że to co robimy jest słuszne. Nasi Klienci mogą z nami czuć się bezpiecznie, ponieważ posiadamy z nimi stały kontakt, informując na bieżąco o postępach w prowadzonych sprawach. Posiadając Państwa pełnomocnictwo do reprezentacji w urzędach i sądach, godnie reprezentujemy naszych Klientów, mając zawsze na względzie ich dobro.

Na czele Kancelarii stoją jej wiodący Wspólnicy – Komplementariusze spółki Marcin Rogowski i Łukasz Sajdak są absolwentami wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowiach. Już jako aplikanci praktykowali zatrudniani w Kancelariach Prawnych oraz Kancelarii Syndyka. Po ukończeniu aplikacji wspólnie rozpoczęli działalność prawniczą w formie spółki cywilnej. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku  wraz ze wzrostem liczby i zaufania Klientów oraz dynamicznym rozwojem, wspólnicy rozpoczęli nową działaność pod szyldem Kancelaria Radców Prawnych Statima M.Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. z siedzibą w Katowicach przy ul. Warszawskiej.

Z czasem, systematycznie zwiększając liczbę zatrudnionych w Kancelarii prawników i aplikantów, w dotychczasowej lokalizacji siedziba spółki stawała się dla niej zbyt mała. W wyniku przeprowadzki na wiosnę 2012r. Kancelaria przeniosła swoją siedzibę do reprezentacyjnego budynku biurowego w centrum Katowic przy alei Wojciecha Korfantego.

Dziś możemy poszczycić się tym, że zaufało nam już wielu Klientów, wśród których są duże firmy i przedsiębiorstwa, jak również Klienci prywatni. Szczególnie cieszy nas to, że pomogliśmy już tak wielu osobom, które szukały porady prawnej oraz wsparcia w postępowaniu procesowym. Dla naszych Klientów przeprowadzamy również postępowania egzekucyjne, jak i masowe postępowania e-sądowe. Jesteśmy skuteczni w tym co robimy, ponieważ nigdy nie zostawiamy żadnych spraw bez rozwiązania. Pracujemy zawsze na najwyższym poziomie i cieszymy się z tego, że nasi Klienci to doceniają, prowadząc z nami stałą współpracę.

Kancelaria Radców Prawnych "Statima" M. Rogowski, Ł. Sajdak z powodzeniem prowadzi sprawy dla Klientów z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Gliwice, Rybnik, Tychy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Warunki współpracy z nami ustalamy w sposób indywidualny, ponieważ każda sprawa wymaga odmiennego nakładu pracy, co wynika z jej skomplikowania.

Napisz do nas

Przepisz odwrotnie:

Zamów rozmowę telefoniczną

Przepisz odwrotnie:

Szybki kontakt

+48 605 880 605

Michał Kotarba

m.kotarba@statima.pl

Webpro Sp. z o.o.
Projektowanie stron WWW

Kancelaria Radców Prawnych "STATIMA" M.Rogowski, Ł.Sajdak Sp.k. z siedzibą w Katowicach, 40-004 Katowice Al. Korfantego 2
tel. (32) 782-39-90 fax. (32) 782-39-91, NIP: 954-268-93-85 REGON: 241416277
zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000344226
Suma ubezpieczenia OC 1 500 000,00 zł, Raiffeisen Bank Polska S.A. nr rachunku 16 1750 1035 0000 0000 2065 4813
e-mail: sekretariat@kancelariastatima.pl


2013 Copyright by Kancelaria Radców Prawnych "Statima" M.Rogowski, Ł.Sajdak Sp.k.